Sevdikleriniz için Konforlu Ortamlar Yaratın

WİND-FREE™ SOĞUTMA

Wind-Free™ Soğutma ile konforlu serinliğin tadını çıkarın. Havayı 23.000 mikro hava deliğinden yumuşak ve sessizce dağıtırak “durgun hava” ortamı yaratır, böylece cildinizde rahatsız edici soğuk rüzgar hissi oluşturmaz. Sevdiklerinizin konforu maksimum olur.

Wind-Free™ Verimliliğini Yaşayın

WİND-FREE™ SOĞUTMA (ENERJİ TASARRUFU) Enerji verimliliği yüksek Wind-Free™ Soğutma ile her gün tasarruf edin.Klimanız Wind-Free™ modunda çalışırken, dış ünite Hızlı Soğutma moduna kıyasla% 77ye kadar daha az elektrik kullanarak minimum güç tüketir. Böylece elektrik faturalarınızı dert etmeden rahatça serin kalabilirsiniz.

Yapay Zeka ile klimanız sizin yerinize düşünsün

YAPAY ZEKA SOĞUTMA Yapay Zeka Soğutma ile akıllı bir yaşam tarzının tadını çıkarın. İç ortam koşullarını ve kullanım alışkanlıklarınızı analiz ederek çeşitli modları optimize eder. Tercih ettiğiniz sıcaklığa bağlı olarak, optimum koşulları korumak için en uygun modu klimanız seçer.

Wind-Free™ Sessizliğini yaşayın

WİND-FREE™ İYİ UYKU MODU Wind-Free™ İyi Uyku modu, rahatsız edici soğuk hava akışı olmadan uykunuz için ideal şartları yaratır. Wind-Free™ Soğutma modunun sıcaklık kontrolü ile hızlı bir şekilde uykuya dalmanıza, derin ve rahat bir şekilde uyumanıza ve tamamen yenilenmiş uyanmanıza yardımcı olur.

Varlık sensörü ile tasarruf yeniden tanımlanyor

Odanızda olsanız da olmasanız da odanızı verimli soğutun. Varlık Sensörü 20 dakika sonra herhangi bir hareket olup olmadığını tespit eder ve enerji tasarrufu sağlamak için otomatik olarak Wind-Free™ moduna geçer. Ayrıca, tamamen tercihinizi bağlı olarak size doğru hava üflememesini veya bulunduğunuz odada nereye giderseniz gidin hava üflemesinin sizi takip etmesini sağlayabilirsiniz.

Daha hızlı, daha geniş ve daha fazla serinletmek için tasarlandı

HIZLI SOĞUTMA MODU Tüm odanızı hızlı, etkili ve konforlu bir şekilde soğutun. Digital Inverter Boost teknolojisi sayesinde havayı% 43 daha hızlı soğutur. Gelişmiş tasarımı % 15 daha büyük bir fana, % 18 daha geniş hava girişine ve % 31 daha geniş kanatçıklara sahiptir. Böylece soğuk hava daha uzağa ve daha geniş dağılır. (15 metreye kadar)

Klimanızı her zaman her yerden kontrol etmenin ayrıcalığını yaşayın

Klimanızı her zaman her yerden kontrol etmenin ayrıcalığını yaşayın SMARTTHİNGS Evinizdeki sıcaklığı her zaman ve her yerde kontrol edin. SmartThings Uygulaması ile klimanızı mobil cihazlarınız üzerinden tek dokunuşla uzaktan kontrol edebilir ve izleyebilirsiniz. Ya da yapay zekaya (AI) ne istediğinizi belirtin ve sizin için önereceği en iyi ayarlar ile klimanızı otomatik kontrol etsin.

Tri-Care Filtre ile temiz hava evinizde

TRİ-CARE FİLTRE Ön filtreye ek olarak, Tri-Care Filtresiyle havanızı hijyenik tutun ve iç ünitenizin performansını koruyun. 3 katmanlı filtre, büyük toz parçacıklarını, lifleri ve hayvan kıllarını tutan yüksek yoğunluklu bir filtre içerir. Zeolit Kaplama Filtresi ayrıca ince tozları yakalar ve havadaki zararlı maddeleri ortadan kaldırır.

Klimanız kendi kendini temizler

OTOMATİK TEMİZLEME ÖZELLİĞİ Klima kapatıldığında, Otomatik Temizleme işlevi ısı eşanjöründeki tozu ve nemi gidermek için otomatik olarak iç ünite içerisindeki fanı çalıştırır. 3 adımda gerçekleşen bu işlemde 10 ila 30 dakika arası iç ünite eşanjörü üzerine hava üflenerek nem giderilir. Böylece bakteri ve küf oluşumu önlenir, klimanız temiz ve kuru kalır.

Sessizliğe bir “Merhaba”…

Sessizliğe bir “Merhaba”… DAHA SESSİZ VE DAHA SAKİN BİR İÇ ORTAM DAHA MUTLU BİR HAYAT… Kumandanız üzerinden sessiz mod fonksiyonunu seçerek kusursuz sakinliğin keyfini yaşayabilirsiniz.

Temizlemesi Kolay Filtre

FİLTER PLUS Filter Plus iç ünitenizin üzerinde yer alır, böylece kolayca çıkarılabilir ve temizlenebilir. Yoğun filtre yapısı Isı Eşanjörünü temiz tutar ve yoğun yapısı sizi havadaki tehlikeli kirleticilere karşı korumaya yardımcı olur .

Çevre dostu soğutucu akışkan

Çevre dostu soğutucu akışkan R32 SOĞUTUCU AKIŞKAN Klimanızın iklim değişiklikleri üzerindeki etkisini azaltarak gezegeni koruyun. Klimanızda, R22, R410A soğutucu akışkanlara kıyasla küresel ısınma üzerinde düşük etkiye sahip yeni nesil R32 soğutucu akışkan kullanılıyor. Bu sayede klimanız artık çok daha çevre dostu. Geleneksel R410A ve R22 soğutucu akışkanlarla karşılaştırıldığında R32 küresel ısınma potansiyeli 3 kat daha düşüktür.

Daha Fazla Enerji Tasarrufu için Eco Mod

ECO MODU ENERJİ TÜKETİMİ VE FATURALARDAN TASARRUF SAĞLAR, ETKİLİ BİR ŞEKİLDE SOĞUTUR Enerjiden tasarruf edin, ama yine de serin kalın. ECO modunda Normal moda kıyasla kompresör kapasitesi daha az kullanılır, bu sayede enerji tüketimi azalır. Dış hava sıcaklıkları çok yüksek olmadığında daha verimli bir şekilde soğutma yapmanızı, enerji tüketiminden tasarruf etmenizi sağlar, böylece elektrik faturaları hakkında endişelenmenize gerek kalmaz.

Teknik Özellikler

Model Adı

AR09BXCABWK/SK
Daha Fazla Teknik Özellik Göster

  AR09TXCABWK/SK
SOĞUTMA Nominal Soğutma Kapasitesi Btu/h 8530
Min.Maks Soğutma Kapasitesi 3,276 - 11,431
Nominal Soğutma Kapasitesi Kw 2,5
Min.Maks Soğutma Kapasitesi 0,96 - 3,35
Güç Tüketimi (Soğutma) Kw 0,57
ISITMA Nominal Isıtma Kapasitesi Btu/h 10919
Min.Maks Isıtma Kapasitesi 2,457 - 17,061
Nominal Isıtma Kapasitesi Kw 3,2
Min.Maks Isıtma Kapasitesi 0,72 - 5,0
Güç Tüketimi (Isıtma) Kw 0,76
Sezonsal Verimlilik/
Enerji Sınıfı
SEER W/W 7,9
SCOP W/W 4,6
Soğutma Enerji Sınıfı   A++
Isıtma Enerji Sınıfı   A++

Teknik Destek

Klavuzu indir

AR09BXCABWK/SK Wind-Free™ Premium Plus Duvar Tipi Split Klima AR09BXCABWK/SK